آداک فلو
سطح سنج هیدرواستاتیک هوشمند مخازن فشار
  • مخزن عمق تا 6 متر
  • دقت 0.16٪
  • 4 ... 20 میلی آمپر سیگنال خروجی + هارت
  • ATEX ایمنی ذاتی
توضیحات
توضیحات
زمینه های کاربرد
زمینه های کاربرد
مشخصات
مشخصات
مشخصات فنی
مشخصات فنی
راهنمای استفاده
راهنمای استفاده
توضیحات محصول

    مخزن عمق تا 6 متر
    دقت 0.16٪
    4 ... 20 میلی آمپر سیگنال خروجی + هارت
    ATEX ایمنی ذاتی

سطح هوشمند پروب آوریل-2000 / Y برای اندازه گیری سطح در مخازن بسته که در آن محیط از بالای مخزن قابل دسترسی استفاده‌‌ می‌شود.

اندازه گیری است که با استفاده از یک فرستنده فشار دیفرانسیل APRE-2000 انجام شده است، را قادر‌‌ می‌سازد برای جبران فشار استاتیک در مخزن. ارزش پردازش است فقط به فشار آبی استاتیک از متوسط ​​در سطح دیافراگم از مهر و موم پایین اندازه گیری شد. این فشار از مجموع فشارهای آبی استاتیک از فاز مایع و بخار از متوسط ​​است. در شرایط اندازه گیری عملی ترین چگالی فاز بخار جزئی کوچک است، و در نتیجه اندازه گیری فشار هیدرولیکی استاتیک تنها به ارتفاع ستون فاز مایع مربوط است و‌‌ می‌تواند به عنوان نمایندگی از سطح از سطح فاز مایع گرفته شده است. برای رسانه های که در آن چگالی فاز بخار قابل توجهی (به عنوان مثال پروپان) سطح پیدا شده است با استفاده از روش شرح داده شده‌‌ می‌تواند به عنوان سطح نظری از سطح مایع به دست آمده را با اضافه کردن فاز مایع واقعی به فاز بخار تغلیظ شده درمان‌‌ می‌شود.

سطح پروب هوشمند برای مخازن تحت فشار آوریل-2000 / Y برای اندازه گیری سطح مایع در مخازن بسته، با فشار استاتیک تا 25 مگاپاسکال، یا 32 مگاپاسکال برای نسخه های خاص و برای اندازه گیری فشار دیفرانسیل در سراسر انقباضات مانند فیلتر و سوراخ استفاده‌‌ می‌شود.

سطح پروب هوشمند برای مخازن تحت فشار آوریل-2000 / Y ممکن است با طیف وسیعی از انواع اتصالات روند، که آنها را قادر به در انواع شرایط مانند رسانه های ضخیم و یا بسیار واکنش پذیر، دمای بالا و پایین، و غیره استفاده‌‌ می‌شود نصب شده

پروب سطح هوشمند برای مخازن تحت فشار آوریل-2000 / Y تولید یک ... 20mA و سیگنال 4 خروجی و یک سیگنال دیجیتال و ارتباطات در دو سیستم سیم (حلقه در حال حاضر). استفاده از لوازم الکترونیکی هوشمند را قادر‌‌ می‌سازد تنظیم نقطه صفر، محدوده اندازه گیری، با نوسانات کم، تبدیل رادیکال مشخصه و دیگر توابع با استفاده از یک ارتباط Aplisens KAP و یا از یک کامپیوتر با استفاده از یک هارت / مبدل RS232 و Aplisens "Raport" نرم افزار پیکربندی.
سطح سنج هیدرواستاتیک هوشمند مخازن فشار فایل مشخصات فنی
سطح سنج هیدرواستاتیک هوشمند مخازن فشار فایل راهنمای استفاده
تامین کننده تمام تجهیزات صنایع آب ، نفت ، گاز و پتروشیمی با ضمانت اصل بودن کالا و قیمت مناسب از برندهای معتبر 
.... قرارداد همکاری با نمایندگان برندهای مختلف در ترکیه و جمهوری اذربایجان ....

نمایندگی رسمی پمپ های caprari ایتالیا - تجهیزات ابزار دقیق TRODEKS انگلستان و BASS INS ترکیه

برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آداک فلو‌‌ می‌باشد
دریافت قیمت آنلاین محصولات
adakflow.comadakflow.com - شیشنبمخص.زخئ - صصص.شیشنبمخص.زخئ